stalbudmarket-sklep28Jesteśmy Firmą która na lokalnym rynku funkcjonuje o 1992 roku.
12 lat naszej działalności i przeobrażenie gospodarcze spowodowały że w 2004 roku otworzyliśmy Market Budowlany Stalbud sp.z.o.o
Dzisiaj po 20 latach działalności,wiemy że najważniejsi są dla nas klienci,dlatego kierując się ich opinią poszerzamy ciągle naszą ofertę o materiały budowlane najwyższej jakości.

Zapewne każdy z nas szuka materiałów dopasowanych do swoich możliwości finansowych dlatego wśród kliku tysięcy pozycji znajdujących się w naszej ofercie każdy znajdzie coś co jest niezbędne przy budowie i remoncie domu w atrakcyjnych cenach.

Dzięki wiedzy i potencjale naszych pracowników wśród naszych produktów  znaleźć można najlepszych Polskich producentów,mając pewność że ich materiały spełnią oczekiwania każdego z Państwa

Od początku dokładamy wszelkich starań aby zaangażowanie, i doradztwo naszych pracowników przekładało się,na satysfakcję naszych klientów.

Wierzymy również w to że kupując materiały od naszych partnerów wspieramy rozwój polskiej gospodarki.
Jesteśmy dzięki naszym klientom i dla nich służymy,dlatego zaufanie którymi obdarzają nas każdego dnia pozwala nam budować,relacje przenoszące się na satysfakcję z remontu lub budowy domu.

Do zobaczenia w Markecie Stalbud oraz na www.stalbudmarket.pl

farb-lakiery
dachy-rynny
materialy_bud
akcesoria